Môžete nás sledovať aj na sociálnych sieťach
OZ Metanoia logo

Ako sa s témou smrti vyrovnávame, ako smútime, ako pomôcť deťom a najmä ako túto tému netabuizovať.

Publikované 27.12.2023

Metanoia centrum, o.z. bolo 30.10.2023 v Ranných správach RTVS ! 🥰.

👉Naša kolegynka, psychologička Katarína Klincová sa dnes naživo rozprávala v štúdiu RTVS s moderátorom Alfonzom Šuranom 💯. Hovorili spolu o tom, ako sa s témou smrti vyrovnávame, ako smútime, ako pomôcť deťom a najmä ako túto tému netabuizovať.🤗

🏡V Metanoia centre chceme prispievať našou terapeutickou pomocou, či vzdelávacími aktivitami, ako bol napr. seminár 🟢"Ako hovoriť s deťmi o smrti," ktorý Katka vedie spolu s Lucia Jakabová. ❗️Pre veľký záujem máme v pláne ho opakovať, či už pre jednotlivcov, ale aj pre inštitúcie, ktoré oň prejavia záujem.

🤝Sme veľmi radi, že úžasnú prácu v oblasti "odtabuizovávania" témy smrti odvádza napr. aj Kolobeh života, a že Liga proti rakovine už zopár rokov robí podporné skupiny pre túto skupinu ľudí.

ℹ️Ak vás zaujíma naša práca, sledujte nás na FB: Metanoia, alebo na IG: https://www.instagram.com/metanoiacentrum/, alebo sa prihláste na odber newslettera, stačí napísať e-mail na: 📧metanoiabratislava@gmail.com.

Metanoia je tu pre vás❤️.

💯Záznam z dnešného vstupu v RTVS nájdete pod nasledovným linkom zo dňa 30.10. od 1hod:15min: https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14026/432292

Prečítajte si

Ako sa s témou smrti vyrovnávame, ako smútime, ako pomôcť deťom a najmä ako túto tému netabuizovať. Ako sa s témou smrti vyrovnávame, ako smútime, ako pomôcť deťom a najmä ako túto tému netabuizovať.

Metanoia centrum, o.z. bolo 30.10.2023 v Ranných správach RTVS ! . Naša kolegynka, psychologička Katarína Klincová sa dnes naživo rozprávala v štúdiu RTVS s moderátorom Alfonzom Šuranom . Hovorili spolu o tom, ako sa s témou smrti vyrovnávame, ako smútime, ako pomôcť deťom a najmä ako túto tému netabuizovať. V Metanoia centre chceme prispievať našou […]

Prečítať si
Je montessori pre každé dieťa? Je montessori pre každé dieťa?

Naša rodičovská poradkyňa Zuzka Vašková bola hosťom Dámskeho klubu na RTVS! Zuzana v relácii vysvetlila, čo to znamená montessori metóda, ako vyzerá montessori školstvo a ako to vôbec funguje, keď sa s dieťaťom pracuje montessori metódou a prečo je práve takýto spôsob pre dieťa rozvíjajúci. Pozrite si ju v archíve, od 45 min, 40 sekúnd.

Prečítať si
JOJ 24 - O adaptácia detí v škôlke a detskej psychike JOJ 24 - O adaptácia detí v škôlke a detskej psychike

Naša psychologička a montessori terapeutka Lucia Jakabová sa dnes rozpráva s Hankou Zavřelovou v Joj24 o adaptácii detí v škôlke.

Prečítať si
Dostávajte všetky informácie a buďte informovaní o aktuálnych novinkách
Copyright © 2024 Metanoia
Môžete nás sledovať aj na sociálnych sieťach
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram